Clean 9

  • Clean 9

    Clean 9

Teraz w Forever Living dostępny jest nowy program odchudzająco - oczyszczający CLEAN 9 jest to fundamentalny program F.I.T.. Został opracowany w taki sposób aby wspierać usuwanie toksyn z organizmu oraz pomóc nam usunąć zbędne kilogramy. Program trwa 9 dni i pomaga odzyskać  szczuplejszą sylwetkę. Program jest opracowany w jasny, przejrzysty sposób, z prostym planem suplementacji z ciekawymi przepisami na posiłki i koktajle.

Czy stosując Clean 9 przez 9 dni można wyglądać i czuć się lepiej? TAK!

Clean 9 to prosty sposób by odzyskać zgrabną sylwetkę i lepszą kondycję. Jest bardzo skuteczny i prosty w użyciu, w 9 dni oczyszczamy organizm i zapoczątkowujemy proces zmiany swojego ciała.

Co można uzyskać przez 9 dni stosując Clean 9?

Po pierwsze poczujemy się dużo lepiej ponieważ zacznie się proces eliminowania nagromadzonych toksyn, często to właśnie toksyny nagromadzone w organizmie blokują przyswajanie substancji odżywczych z pożywienia. Poczujemy się lekko i uzyskamy dużo energii, odzyskamy kontrolę nad swoim apetytem.

Zestaw Clean 9 to pierwszy krok aby przyzwyczaić do nowych nawyków i uzyskać stałą kontrolę nad swoją wagą. Stanowi sprawdzony system oczyszczający jest fundamentem programu F.I.T. .

Aby uzyskć najlepsze rezultaty z Clean 9 warto skorzystać z kilku cennych podpowiedzi.
Dobrze jest zważyć się i zmierzyć na samym początku. Wszystkie zapisać w broszurce.
Warto wybrać 3 realne cele chcielibyśmy osiągnąć z Clean 9.
Proszę notować codzienną gimnastykę, posiłki które spożywamy to pomoże uchronić nas przed odstępstwem od programu.
Codzienna gimnastyka jest bardzo istotna.
Zanotować swoją wagę jedynie w dniach 1, 3, 6, 9 nie ważyć  się codziennie.
Trzeba pić dużo wody min. 2 litry dziennie. Pomaga to zwiększyć uczucie sytości, wypłukuje toksyny oraz wspiera zdrowy wygląd skóry.
Starać się unikać soli, potrawy natomiast doprawiać ziołami i przyprawami.
Pozbyć się napojów gazowanych.

W załączonej broszurce pomocniczej są propozycje szybkich i łatwych pomysłów na doskonałe, proste, dania które urozmaicają program Clean 9. Każde danie to około 500-600 kalorii i złożone jest z wysoko-białkowych oraz nisko-węglowodanowych składników, tak aby przyspieszyć metabolizm. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze w posiłkach pomagają zachować uczucie sytości i energii, przy jednoczesnym oczyszczaniu organizmu. Potrawy można dowolnie mieszać i łączyć, tak aby dostosować się do naszych gustów smakowych.

Script logo