F.I.T.

Skuteczność odchudzania polega nie tylko na zmienie fizycznej ale przede wszystkim na zmianie psychicznej. Ważne jest aby wyrobić w sobie nowe nawyki i nie wracać do starych, przez które przybraliśmy na wadze, ponieważ zgubione kilogramy mogą wrócić.

Forever FIT to nowoczesny program który odżywia, oczyszcza i kontroluje wagę, opracowany tak, aby pomóc nam poczuć i wyglądać lepiej. Fit to program składający się z trzech prostych kroków: Clean 9, FIT 1 oraz FIT2.

Cały program jest opisany w taki sposób, aby dostarczać nam wiedzę z dziedziny zdrowia, pożyteczne informacje, które uczą jak dokonać trwałych przemian w ćwiczeniach i nawykach żywieniowych.  W zestawach Forever FIT znajdują się m.in. Garcinia Plus, Forever Fiber oraz Forever Term o właściwościach hamujących apetyt. Znajdziemy w nich również batony proteinowe Forever Pro X2 oraz koktajle Forever Lite Ultra, które wspierają wartość białka, pomagającego zbudować masę mięśniową i odżywić organizm.

Badania dowiodły, że nie należy całkowicie wyrzekać się ulubionych potraw, ponieważ odmawianie sobie przez pewien okres może sprawić, że w końcu zaczniemy je spożywać wręcz w nieograniczonych ilościach. Kluczem do sukcesu zawsze jest umiar. Zamiast rezygnować całkowicie z przekąsek i słodyczy, firma Forever pomaga nam wybrać zdrową alternatywę, zaspokoić nasz apetyt, nawet po ukończeniu programu.

W programie znajdują się specjalnie dobrane i opracowane przepisy kulinarne, które pomogą nam zrównoważyć ilość białek, węglowodanów i tłuszczów.

Forever FIT dostarcza nam wszystko czego potrzebujemy tak, aby nauczyć nas jak zachować szczupłą sylwetkę.

  • Clean 9

    Clean 9

    Teraz w Forever Living dostępny jest nowy program odchudzająco - oczyszczający CLEAN 9 jest to fundamentalny program F.I.T.. Został opracowany w taki sposób aby wspierać usuwanie toksyn z organizmu oraz pomóc nam usunąć zbędne kilogramy. Program trwa 9 dni i pomaga odzyskać  szczuplejszą sylwetkę. Program jest opracowany w jasny, przejrzysty sposób, z prostym planem suplementacji z ciekawymi przepisami na posiłki i koktajle.

Script logo