Aloesowy zestaw tonizujący

  • Zestaw tonizujący

    Zestaw tonizujący

Aloesowy zestaw tonizujcy
Zbliżająca wiosna dla wielu z nas jest najpiękniejszą porą roku. Słońce sprawia, że wszystko budzi się do życia. Wyższa temperatura sprawia, że zakładamy co raz mniej ubrań i odsłaniamy swoje ciała.
Jest to na pewno powód aby przyjrzeć się uważniej swojej skórze. Często okazuje się, że po mróz, wiatr, a także domowe ogrzewanie pozostawiły po sobie niechciane pamiątki. Również dieta po zimie uboga w warzywa i owoce, brak ruchu sprawiają, że skóra stała się szorstka i słabo odżywiona. Problem często dotyczy całego ciała, pojawia się niechciany cellulit. Lipodystrofia, powstaje kiedy tkanka tłuszczowa nierównomiernie rozmieszcza się, dotyczy różnych części ciała i pojawia się u kobiet w różnym wieku. Najczęściej jest widoczna na udach, brzuchu i ramionach ale także może pojawić się na plecach czy łydkach. Nierównomierny przerost adiposytów,  zrazików tłuszczowych, sprawia uciskanie naczyń krwionośnych, włókninie przegród międzyzrazikowych, zaburzenie mikrokrążenia podskórnego oraz gromadzenie produktów przemiany materii w przestrzeniach międzykomórkowych.
Jest oczywiście ratunek, który opiera się na pracy wielopłaszczyznowej.
Po pierwsze - należy zastosować dietę ubogą w węglowodany.
Po drugie - zaleca się suplementację, można zastosować preparaty Garcinia Plus oraz Forever Lean, wspomagają one walkę z tkanką tłuszczową.  Warto zastosować Absorbent C, Gin-Chia oraz Ginko Plus pomagają w odbudowie kolagenu w skórze oraz wzmacniają naczynia krwionośne.
Po trzecie - zalecana jest duża ilość płynów, oczywiście woda to podstawa. Warto sięgnąć po napoje aloesowe dzięki nim usuniemy zbędne toksyny nagromadzone pod skórą.
Po czwarte - pielęgnacja zewnętrzna całego ciała.
Do walki z cellulitem przeznaczony jest Aloesowy Zestaw Tonizujący. Dzięki unikalnemu zestawowi wygładzimy naskórek i odzyskamy sprężystość i jędrność skóry. Pielęgnacja jest profesjonalna i dostosowana do wykonania w zaciszu domowym.

 

 

fohow

Script logo