Wiosenne porządki w stylu życia.

Wiosenne porządki w stylu życia.

Wiosnę kochamy z wielu powodów. Ptaki wracają, zaczynają kwitnąć kwiaty, nabieramy wigoru. Dni są dłuższe, słoneczne, robimy wiosenne porządki w szafie, domu, ogrodzie. Prawdziwe korzyści odniesiemy jednak kiedy zrobimy porządek w stylu życia!

Program ćwiczeń.

Często do ćwiczeń zniechęcają nas nuda i brak efektów. Nasz organizm czasami domaga się zmiany i urozmaicenia. Potrzebne nam są nowe wyzwania oraz odstępstwa od rutyny. Musimy zmienić styl ćwiczeń tak aby osiągnąć pożądany efekt. Na dobry początek zaleca się na przykład poranny bieg lub szybki marsz.

Zmiana w odżywianiu.

Elementem wiosennych porządków jest wpisanie w rozkład zajęć wyprawy po świeże produkty. Dobrze je podzielić na porcje, dzięki czemu wiadomo po co sięgać. Jeśli zdrowo się odżywiamy to warto urozmaicić dietę, robudzić w sobie kreatywność. Warto wzbogacić naszą dietę o warzywa strączkowe i orzechy. Kiedy jesteśmy zmęczeni i spragnieni, warto sięgnąć napój który doda energii np. Forever Pomesteen Power - unikalny zestaw soków z owoców, gruszek granatów, mangostanu, malin, jeżyn, jagód i pestek winogron.

Opróżnij lodówkę.

Należy zadbać aby nasza lodówka, spiżarka zawierały tylko zdrową żywność. Należy unikać przetworzonych produktów, szczególnie zawierających tłuszcze trans.

Script logo