Przed wyjściem na słońce.

  • Ochrona przed słońcem.

    Ochrona przed słońcem.

Przed wyjściem na słońce.

Przed kąpielą słoneczną należy pamiętać aby zawsze zabezpieczyć skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Firma Forever Living proponuje rewelacyjną emulsję do opalania Forever Aloe Sunscreen oraz Aloe Sunscreen Spray posiadają filtr SPF 30 które blokują promieniowanie UVA i UVB.  Produkty mają delikatną konsystencję która łatwo się wchłania oraz uzupełnione są stabilizowanym miąższem aloesowym o właściwościach nawilżających. Dodatkowo Aloe Sunscreen Spray posiada wygodną formę sprayu ułatwiającą nakładanie preparatu.

 

W celu dobrego zabezpieczenia przed słońcem należ pamiętać aby stosować się do następujących rad:

1. Nałożyć na osuszoną skórę 30 przed kąpielą słoneczną.

2. Zawsze nałożyć trochę więcej niż wydaje nam się to potrzebne.

3. Należy pamiętać również o uszach, stopach, szyi, kolanach.

4. Ponawiać aplikacją co 2 godziny oraz zaraz po wyjściu z wody.

 

Pielęgnacja ciała po opalaniu.

Kiedy poczujemy, że nasza skóra otrzymała zbyt dużą dawkę słońca, nasza skóra jest przesuszona i zaczerwieniona należy sięgnąć po Galaretkę Aloe Vera Gelly. Ten produkt ma wysoką zawartość miąższu aloesowego który ma właściwości kojące i nawilżające.

Aloe Lotion jest emulsją która pielęgnuje przesuszoną skórę twarzy i ciała dzięki zawartości czystego aloesu dodatkowo w swoim składzie posiada olejek jojoba, kolagen, elastynę i witaminę E. Ma właściwości przywracające delikatną równowagę pH skóry, skóra staje się miękka i jędrna.

Aloesowa Emulsja Nawilżająca - również przeznaczona jest do pielęgnacji ciała po opalaniu. W składzie znajdziemy oprócz miąższu aloesowego, alantoinę, olejek morelowy, elastynę oraz kolagen.

Propolis Creme to krem o gęstej konsystencji, który ma w składzie aloe vera, a także propolis pszczeli o właściwościach kojących i regenerujących, dodatkowo posiada rumianek oraz witaminy A i E.

 

Script logo