Kordiceps jako idealny materiał budulcowy.

  • Kordiceps

    Kordiceps

Kordiceps – idealny ,,materiał budulcowy”
Dlaczego Kordiceps – podstawowy składnik produktów Fohow, jest tak przydatny? Dlaczego pomaga on przy tak wielu chorobach?
Kordiceps – unikalne stworzenie żywej przyrody, jest on na tyle rzadki i cenny, że przez długi czas był dostępny tylko dla członków carskiej rodziny. W przyrodzie Kordiceps rośnie na wysokości 4 tysięcy metrów nad poziomem morza. Pod wpływem słonecznego promieniowania, w kordicepsie na takiej wysokości formułują się antyoksydanty – przeciwrakowe substancje. A ponieważ w tych regionach przez 11 miesięcy w roku leży śnieg, Kordiceps zmuszony jest gromadzić w sobie wszystko, co jest konieczne do budowy nowej, zdrowej komórki, a także immunomodulatorów.
Jeszcze jedno pytanie: Kordiceps jest jednocześnie i żywym stworzeniem i rośliną, jego zarodniki kiełkują przez larwy owadów. Nie jest to szkodliwe dla ludzi? Nie zarazimy się niczym, przyjmując go? Po to aby odpowiedzieć na to pytanie, chciałabym przybliżyć Państwu to w jaki sposób firma Fohow przygotowuje Kordiceps do tego, aby użyć go jako składnika w produktach.
Na początku Kordiceps umieszcza się w instalacji próżniowej, gdzie przy temperaturze minus 196 stopni rozwija się komórkowa powłoka Kordicepsu. W rezultacie z cząsteczek powstaje pewnego rodzaju ,,kleik”. Nie ma tam ani robaków, ani grzybów – tylko cząsteczkowa masa, która składa się zarówno z potrzebnych człowiekowi molekuł jak i tych niepotrzebnych.
Zatem tę cząsteczkową masę umieszcza się w specjalnym wzmacniaczu, działającym jak separator. W tych wzmacniaczach cząsteczkowa mas przyspiesza. Lekkie cząsteczki prą do przodu, a ciężkie zostają w tyle, i następuje warstwowe rozdzielenie w stosunku do masy cząsteczkowej. Dalej komputer w absolutnie sterylnych warunkach wybiera dla danego programu cząsteczki i przeprowadza selekcję, wyszczególniając tylko to co jest potrzebne do zbudowania komórek człowieka. Niepotrzebne cząsteczki zostają odrzucone. W rezultacie otrzymujemy absolutnie nieszkodliwy, efektywny produkt, który nazywamy eliksirem. Dodawane są do niego różne, uzupełniające, korzystne składniki i tak powstaje eliksir firmy Fohow – trzy klejnoty , Sanqin, kordyceps Oral Liquid. Z tego ,,materiału budulcowego” organizm buduje nowe, zdrowe cząsteczki, tworzy się nowy system odpornościowy, który ,,idzie na bój” za nasze zdrowie.
Tak jak wokół poruszającego się elektronu tworzy się elektromagnetyczne pole, ładunek elektryczny chorych komórek zawsze jest ujemny, a wybrane cząsteczki Kordicepsu są naładowane dodatnio, dlatego same znajdują zapalne miejsca w organizmie. W rezultacie budowa nowych komórek następuje tam, gdzie jest to konieczne – właśnie dlatego Chińczycy mówią o kordicepsie, że on sam wie gdzie.
Jeszcze jedną pozytywną rzeczą jest to, że w zestaw Kordicepsu wchodzi kwas kordicepsowy. To naturalna, przeciwrakowa substancja. Cząsteczki tego kwasu precyzyjnie znajdują komórki rakowe, zabijają ją, a makrofagi (komórki krwi, które są w stanie aktywnie zaatakować i przetrawić bakterie, resztki martwych komórek i innych obcych albo toksycznych dla organizmu cząsteczek) przechwytują cząstki martwych komórek rakowych i wywodzą je przez nerki.
Teraz już wiadomo dlaczego Kordiceps leczy cały organizm a pozytywny efekt następuje szybko i u każdego, kto ten produkt przyjmuje.

Script logo