ARGI + Forever Living

  • ARGI + Forever Living

    ARGI + Forever Living

Forever ARGI+

Można z całą pewnością powiedzieć , że ten suplement jest po prostu niesamowity.

Zawiera cudowną cząsteczkę L-argininę, jest to aminokwas wspierający funkcje życiową.

Jedna porcja preparatu zawiera 5 gramów L-argininy w czystej postaci. Aby wspomóc działanie suplementu został on dodatkowo wzbogacony witaminami i antyoksydantami. Dlatego pomaga zachować zdrowie i dobrą kondycję.

Dlaczego L-arginina jest taka ważna dla naszego organizmu?

Aminokwas ten przetwarzany jest w naszym organizmie w tlenek azotu, natomiast tlenek azotu rozszerza naczynia krwionośne ułatwiając tym samym przepływ krwi. Sprawny przepływ krwi  wpływa na prawidłowy poziom ciśnienia orz układu sercowo - naczyniowego. Dodatkowo L - arginina pomaga w tworzeniu kreatyny (proteiny) która ma bezpośredni wpływ na masę i siłę mięśni. L-arginina jest dedykowana dlatego sportowcom ponieważ wpływa korzystnie na wytrzymałość i wydajność organizmu.

Argi + można mieszać z wodą lub innymi napojami przed dużym wysiłkiem lub w celu podwyższenia poziomu energii w organizmie.

L-arginina wpływa pozytywnie na odporność. Jest składnikiem kolagenu dlatego poprawia kondycję kości i ścięgien, wspiera stawy oraz tkankę łączną. L-arginina występuje w skórze i tkance łącznej sprawiając, że doskonale współgra z napojem aloesowym.

Dodatkowy plus przy ARGI+ oznacza coś więcej niż aminokwas a mianowicie posiada witaminy i antyoksydanty dlatego jest preparatem kompleksowym wpływającym na cały organizm człowieka.

Argi+ są bardzo słodkie można go używać do słodzenia potraw np. płatków śniadaniowych, jogurtów czy napojów.

Script logo