Aloe Body Toner

  • Aloe Body Toner

    Aloe Body Toner

Doskonałym zestawem do pielęgnacji ciała jest Aloe Body Toner.

Użycie zestawu składa się z kilku kroków.

Pierwszy krok - należy umyć ciało żelem do kąpieli Aloe Bath Gelee. Korzystając z myjki z naturalnej luffy dyniowatej wykonać delikatny masaż złuszczający martwe komórki naskórka i poprawiający krążenie podskórne, pozwala jednocześnie na głęboką penetrację składników aktywnych, zawartych z żelu. Składniki aktywne zawarte są we wszystkich produktach wchodzących w skład Zestawu Tonizującego. Do składników aktywnych możemy zaliczyć wyciąg z tawuły, powojnika, morszczynu i skrzypu z dużą zawartością krzemu. Taki skład działa dogłębnie antycellulitowo, rozpuszcza miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej i oczyszcza z toksyn poprzez poprawę mikrokrążenia. Ważnym aspektem jest to , że możemy w łatwy sposób pozbyć się opuchlizny oraz problemu z zatrzymywaniem wody i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych.

Krok drugi - nakładamy na suchą skórę w miejscach cellulitu, cienką warstwę Aloe Body Toner. Owijamy ciało folią w taki sposób aby przylegała do ciała ale nie uciskała i nie utrudniała krążenia. Folia sprawia, że krem utrzymywany jest na skórze oraz utrzymywana jest podwyższona temperatura. Temperatura powoduje lepsze ukrwienie i głębszą penetracją składników aktywnych takich jak olejek cynamonowy czy wyciąg z ziół. Efekt rozgrzewający powoduje pieprz turecki, który ma działanie pobudzające krążenie. Odprowadza toksyny oraz odżywia miejsca zmienione celullitem. Krem jest bezpieczny również dla cery z popękanymi naczynkami krwionośnymi. Na ten krok przeznaczamy około 45-60 minut.

Krok trzeci - po odwinięciu foli stosujemy krem Aloe Conditioning Creme. Nie wykonujemy kąpieli przez co najmniej 6 godzin od zabiegu. Zabiegi można powtarzać co 4-6 dni, seria 10-12 zabiegów.

 

Kiedy nie stosujemy zabiegów, w tych dniach można stosować Aloe Body Conditioning Creme. W składzie posiada te same składniki co Aloe Body Toner oprócz pieprzu tureckiego. Jednak doskonale radzi sobie z przerostem tkanki tłuszczowej, opuchlizną oraz nadmiarem wody w tkankach. Krem zaleca się do stosowania codziennego.

Script logo